Aktiviteler

Yüzme Havuzu (Çocuklar için ayrıca mevcuttur) – Bilardo – Masa Tenisi – Langırt – ( ücretsiz ) – Çocuklar için oynama alanı

Yamaç Paraşütü

Babadağ, Fethiye’ye gelen turistler için, insanlığın en büyük düşünü gerçekleştirmek için eşsiz bir fırsattır; uçmak Ölüdeniz’in üzerinde 1975 metre yüksekliğiyle bir kule gibi yükselen Babadağ otoriteler tarafından yamaç paraşütü için dünyadaki en uygun 3 merkezden biri olarak kabul edilir. Yamaç paraşütünü bilin veya bilmeyin, bu muhteşem manzaralı deneyimi yalnız veya profesyonel ve deneyimli bir pilot eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.

Dalış

Fethiye’deki dalış şartları dalış sezonu boyunca, nisan-kasım arası, mükemmeldir. Dalış merkezleri ve klüpleri dalış öncesi ekipman anlatımı ve teknik kısa derslerle sizi hayat boyu unutamayacağınız deneyime hazırlar. Akdeniz’i yakından tanıma imkanı sağlayacağınız bu dalışlarda çok çeşitli balık türleri gözlemleyebilirsiniz. Eğer şanslıysanız kırık bir amfora bile görebilir, böylece koylarımızın tarihi hakkında ilginç bir deneyime sahip olabilirsiniz. profesyonel dalgıçlar tatilinizi hayat boyu unutulmaz bir hale getirecekler.

Sörf
Eğer bu sporu ilk defa yapıyorsanız Şövalye adasının doğu kıyıları denizin sihrini keşfetmek için mükemmel bir yerdir. Eğer heyecanı seviyorsanız ve bu sporu profesyonelce yapıyorsanız size açık denizden gelen yüksek dalgaları ve zorlu deniz koşulları ile Şövalye adasının batı kıyılarını tavsiye ederiz.

Binicilik

Çalış, Hisarönü, Ölüdeniz ve Kayaköy’de zeytin ağaçlarının, tarihi kalıntıların ve yemyeşil vadilerin sardığı dar patikalarda atla gezi yapmak, muhteşem manzaralı tepelere tırmanmak tatilinize renk katacaktır.

Deniz Paraşütü

En rahatlatıcı su sporlarından biridir. Siz muhteşem manzarayı kuş bakışı olarak seyrederek süzülürken paraşütünüz ve tekneniz sizin bu muhteşem anın tadını çıkarmanız için gerekli her şeyi yerine getirir.

Su Kayağı

Fethiye su kayağı için elverişli bir yerdir. Çalış ve Ölüdeniz’de modern ekipmanlar ve eğitmenlerle çalışan su kayağı okulları ile kontak kurarak, bu eğlenceli su sporunu gerçekleştirebilirsiniz.